Polish English French German Spanish

Jesteś tutaj: HomeToruń

Oddział w Toruniu

Oddział SKK w Toruniu, funkcjonuje na lokalnym rynku edukacyjnym od dwóch dekad. Od 20 lat stale podnosimy poprzeczkę, szkoląc nowe grupy słuchaczy.

Naszym priorytetem jest umożliwienie osobom dorosłym zdobycia wiedzy oraz kwalifikacji zawodowych pozwalających na zdobycie posady na stale zmieniającym się rynku pracy. 

Oferta:

 

Placówka mieści się w bliskim sąsiedztwie toruńskiej starówki, przy ulicy Szosa Chełmińska 17. Bogato wyposażone sale, zaopatrzone są w sprzęt audiowizualny najwyższej klasy. Pracownie komputerowe oraz nowatorskie pomoce naukowe to tylko niektóre aspekty wpływające na łatwość przyswajanej wiedzy.

Zajmujemy się szkoleniem osób z wolnego naboru, jak i grup zorganizowanych. Z naszych usług korzystają urzędy oraz firmy, które chcą podnieść kwalifikacje swoich pracowników.

U nas zdobędziesz wiedze teoretyczną jak i praktyczną. Nie czekaj. Przekonaj się już dziś!

 

KONKURS

 

 

 

Zapraszamy nowych Słuchaczy Szkół SKK do udziału w konkursie wakacyjnym
"Kto wybiera SKK ten na rower szansę ma"
Wystarczy tylko wziąć udział w rekrutacji,  zapisać się do jednej z wybranych szkół policealnych lub Liceum Ogólnokształcącego i wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. jedną fotografię przedstawiającą wakacyjną przygodę w podróży zarejestrowaną obiektywem aparatu fotograficznego przez  uczestnika z krótkim opisem miejsca
oraz tematu fotografii. 

 

Konkurs trwa od 01.08.2016 r do 24.09.2016 r.

Losowanie roweru i ogłoszenie wyników 25 wrzesień 2016 r.

 

Każda osoba chcąca wziąć udział w konkursie musi uzupełnić oświadczenie  zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępne w sekretariacie  SKK Sp. z o.o. ul. Szosa Chełmińska 17, 87-100 Toruń :)
 

Regulamin konkursu:

regulamin konkursu.pdf

 

SKK - i już jesteś w najlepszej szkole!!!

Polub nas na 

 

 

 

Poprawiono: piątek, 05, sierpień 2016 15:09