Jesteś tutaj: HomeŁódź

Oddział w Łodzi

Zapraszamy Państwa do Sekretariatu, który znajduje się na parterze budynku!

 

Studium Kształcenia Kadr SKK Łódź, to lider na lokalnym i ogólnopolskim rynku edukacyjnym oraz szkoleniowym, który od lat nadaje wysokie tempo rozwoju i dyktuje trendy w szkolnictwie wyższym, ponadgimnazjalnym, a także w szkoleniach zawodowych.Naszym nadrzędnym celem jest stałe, konsekwentne podnoszenie poziomu wykształcenia i kwalifikacji zespołu szkoleniowego oraz, przede wszystkim, naszych Słuchaczy.W swojej ofercie posiadamy szerokie spektrum kierunków i możliwości rozwoju zawodowego - to miejsce, w którym każdy, bez względu na wiek, odnajdzie swoją właściwą drogę zawodową.Specjalizujemy się w studiach podyplomowychszkoleniach przeznaczonych dla kadry nauczycielskiej i wykładowej, a także w szkołach średnich i policealnychwarsztatach doskonalenia zawodowego oraz specjalistycznych kursach zawodowych.

Ze szczególną uwagą podchodzimy do właściwego doboru kadry dydaktycznej - zajęcia i warsztaty prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów, a wszystko po to, aby umożliwić naszym Słuchaczom jeszcze efektywniejszą naukę oraz zdobycie cennych umiejętności tak wartościowych na obecnym rynku pracy. Nasi Wykładowcy to przede wszystkim praktycy - ich wiedza oraz doświadczenie stanowią owoc wielu lat działalności zawodowej, w której odnieśli liczne sukcesy.

Misją SKK jest kształcenie zawodowe osób dorosłych - zarówno tych aktywnych zawodowo, a pragnących zmiany lub dokwalifikowania się określonym obszarze, jak i bezrobotnych oraz młodzieży, a dobór oferowanych przez nas kierunków kształcenia weryfikowany jest na bieżąco i stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie zmiennego rynku pracy.

To, co nas wyróżnia, to umiejętność analizy potrzeb edukacyjnych. Dokładamy wszelkich starań, aby forma kształcenia naszych Słuchaczy była z jednej strony atrakcyjna i łatwa w odbiorze, z drugiej zaś - gwarantowała uzyskanie pożądanych kwalifikacji, wiedzy i umiejętności. 

Nie mniej ważnym elementem, wpływającym na poziom kształcenia w SKK, jest wyposażenie sal, pracowni dydaktycznych i laboratoriów oraz pomoce naukowe - to dzięki nowoczesnemu sprzętowi multimedialnemu, audiowizualnemu oraz specjalistycznemu przeznaczonemu do nauki zawodu, nasi Słuchacze są realnie przygotowani do rozpoczęcia pracy zawodowej już po zakończeniu nauki.

Ogromnym atutem SKK Łódź jest również położenie oddziału - placówka usytuowana jest w urokliwej, zabytkowej willi secesyjnej, mieszczącej się w centrum Łodzi, przy ul. Rewolucji 1905 r. nr 65, zaledwie kilka kroków od deptaku na ul. Piotrkowskiej oraz przystanków komunikacji miejskiej i miejskich, ogólnodostępnych parkingów.

Raport Kuratorium Oświaty

TRWA WIELKI NABÓR NA PEDAGOGICZNE STUDIA PODYPLOMOWE ORAZ KURSY PEDAGOGICZNE, m.in:

 
Numer konta: BANK ZACHODNI WBK  46 1090 1072 0000 0001 2280 8179

 

wynajem sal szkoleniowo-konferencyjnych