Jesteś tutaj: HomeKatowice

Oddział w Katowicach

2008 rok to rok, którym rozpoczęliśmy działalność w stolicy Śląska. Polityką naszej placówki jest dbałość od najwyższą jakość nauczania za możliwie najmniejsze pieniądze.  Od tego czasu, przeprowadziliśmy szereg szkoleń i kursów zawodowych.

Nasza oferta:

  • Kurs języka migowego - 60 godzin nauki w dowolnym trybie
  • Kurs pedagogiczno - metodyczny dla nauczycieli języka niemieckiego
  • Kurs pedagogiczno - metodyczny dla nauczycieli języka angielskiego

Naszym atutem jest przekazywania wiedzy w sposób praktyczny, szkoląc tym samym nową rzesze fachowców atrakcyjnych na rynku pracy.

Nasi absolwenci bez problemu otrzymują atrakcyjne oferty pracy.

Ponadto organizujemy szkolenia dla nauczycieli oraz kursy pedagogiczne (VADEMECUM). Rekrutujemy kolejną grupę na kurs dla nauczycieli aktywnych zawodowo oraz  kurs dla wykładowców i instruktorów pozaszkolnych form oświatowych.

Dbałość o detal pozwala nam stale się rozwijać, dlatego sercem naszej uczelni jest kadra dydaktyczna. Nasi wykładowcy to przede wszystkim praktycy, dbający o wysoki poziom przekazywanych informacji.

Szkolimy osoby z wolnego naboru, jak również współpracujemy z renomowanymi firmami, którym zależy na podnoszeniu i udoskonalaniu kwalifikacji zawodowych swoich pracowników

Wieloletnie doświadczenie daje Państwu gwarancję profesjonalnej obsługi oraz przyjazną atmosferę nauki.

Skontaktuj się z nami i już dziś poszerz swoje horyzonty!

 

KONTAKT

Więcej informacji można uzyskać codziennie (pon.– pt.) w godzinach 09:00 – 18:00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel. 533-995-800

tel. 791-499-655

Polub nas na 

wynajem sal szkoleniowo-konferencyjnych