Polish English French German Spanish

Jesteś tutaj: HomeBydgoszcz

Oddział w Bydgoszczy

Zajęcia odbywają się w ponad stuletniej kamienicy mieszczącej się w Bydgoszczy przy ulicy Jagiellońskiej 4.

Sale dydaktyczne, wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny. W budynku znajdują się pracownie komputerowe oraz pomoce naukowe najwyższej klasy co sprzyja efektywnej nauce.

Naszym głównym zdaniem jest podnoszenie posiadanych już kwalifikacji oraz zdobywanie nowych. Zmiany zachodzące w naszym otoczeniu takie jak postęp technologiczny, rozwój gospodarki opartej na wiedzy, procesy globalizacji, zmiany na rynku pracy czy sytuacja ekonomiczna kraju, skłaniają nas do ciągłego podnoszenia, uzupełniania oraz nabywania nowej wiedzy i nowych umiejętności.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz kierunków. Prowadzimy studia podyplomowe, kursy, warsztaty doskonalenia zawodowego oraz szkoły średnie. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną w taki sposób aby umożliwić słuchaczom wzbogacenie posiadanej wiedzy i umiejętności o nowe praktyczne aspekty zmieniającej się rzeczywistości. Nasi wykładowcy to przede wszystkim praktycy.

Naszą misją jest kształcenie zawodowe osób dorosłych, zarówno pracujących jak i bezrobotnych oraz młodzieży w specjalnościach najbardziej pożądanych na regionalnym rynku pracy.

Na rynku dydaktycznym funkcjonujemy od końca lat 90 ubiegłego stulecia. Wyróżniamy się bardzo dobrą organizacją pracy, rzetelnością oraz 100 % zdawalnością. Nasi absolwenci są mile widziani w zakładach pracy w całym kraju. 

 

W swojej ofercie SKK proponuje:

button_zapisz_sie

„Wiedza sama w sobie nie ma żadnej wartości. Cenną czyni ją jej stosowanie. Innymi słowy, świat nie odpłaca Ci za to, co wiesz. Świat odpłaca Ci za to, co robisz.” – Les Giblin

Nie czekaj, już dziś zdobądź wiedzę, którą wykorzystasz!

 

Godziny pracy sekretariatu Szkół SKK:

poniedziałek - piątek: 8.00-19.00
sobota: 9.00-17.00
niedziela: nieczynne

 

 Polub nas na