Jesteś tutaj: HomeBiałystok

Oddział w Białymstoku

W Białymstoku funkcjonujemy od początku 2008 roku. Od tego czasu z powodzeniem zdobywamy rynek edukacyjny w województwie świętokrzyskim.

NOWOŚĆ! 

  • Kurs pedagogiczno - metodyczny dla nauczycieli języka niemieckiego
  • Kurs pedagogiczno - metodyczny dla nauczycieli języka angielskiego
  • Kurs języka migowego- 60 godzin nauki w dowolnym trybie

Prowadzimy także studia podyplomowe z wielu zakresów:

  • BHP
  • Audyt Energetyczny

Polska Konfederacja Rynku Nieruchomości oraz SKK, organizujemy praktyki zawodowe jak i doskonalenie zawodowe dla pośredników, zarządców oraz rzeczoznawców nieruchomości.

Obecnie trwa rekrutacja na kolejną edycję kursu dla nauczycieli aktywnych zawodowo oraz kursu dla wykładowców i instruktorów pozaszkolnych placówek edukacyjnych.

Nasi wykładowcy to starannie wyselekcjonowana grupa doktorów oraz profesorów, posiadający odpowiednie referencje pedagogiczne i praktyczne umiejętności po to aby przekazywane treści były jak najbardziej korzystne dla naszych słuchaczy.

Szkolimy osoby z wolnego naboru, jak również współpracujemy z renomowanymi firmami, którym zależy na podnoszeniu i udoskonalaniu kwalifikacji zawodowych swoich pracowników.

Kontakt:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 533-995-800

tel.: 791-499-655

Więcej informacji można uzyskać osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 18:00

Zapraszamy!

wynajem sal szkoleniowo-konferencyjnych